Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Code
ug: كود

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
