Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
