Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Code
sq: Kodi

en: Other
sq: Tjetër

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: About
sq: Informacione
