Script Junkie (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Code
ta: நிரல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி
