Scroll Depth Analytics (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
ja: 統計

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ

en: Elements
ja: 要素

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
