Scroll Depth Analytics (8.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Elements
tr: Öğeler

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
