Scroll progress (8.2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Submit
da: Indsend

en: Enable
da: Aktivér

en: Visibility
da: Synlighed

en: Negate
da: Modvirk

en: Request Path
da: Forespørgselssti

en: Negate the condition
da: Modvirk betingelsen
