Scroll progress (8.2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Enable
eu: Gaitu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Negate the condition
eu: Baldintza ukatu
