Scroll progress (8.2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Submit
fa: ثبت

en: Enable
fa: فعال

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Negate
fa: نقیض
