Scroll progress (8.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Element
lv: Elements
