Scroll progress (8.2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enable
pl: Włącz

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Negate
pl: Negacja

en: Request Path
pl: Ścieżka Zapytania (Request Path)

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pl: Należy wskazać strony podając ich ścieżki, po jednej na wiersz. Znak '*' zastępuje dowolny ciąg. Przykładowo ścieżka %user-wildcard oznacza każdą stronę z profilem użytkownika. Ścieżka %front oznacza stronę główną.
