Scroll progress (8.2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Submit
be: Захаваць

en: Enable
be: Уключыць

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Negate
be: Звярнуць
