Scroll progress (8.2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Enable
gl: Activar

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Element
gl: Elemento
