Scroll progress (8.2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Submit
sv: Skicka

en: Enable
sv: Aktivera

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Negate
sv: Negera

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
