scroll to top (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: About
lt: Apie

en: middle
lt: Per vidurį

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: Scroll to top module.
lt: Prasukti į viršų modulis

en: Background color on mouse over
lt: Fono spalva užvedus pelės rodyklė
