Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Position
es: Posición

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Display label
es: Etiqueta a mostrar

en: Opacity
es: Opacidad
