Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys
