Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Position
pl: Pozycja

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Border Radius
pl: Zaokrąglone rogi
