Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Position
pt: Posição

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Display label
pt: Rótulo de exibição

en: Opacity
pt: Opacidade
