Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Position
sk: Pozícia

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis
