Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Position
vi: Vị trí

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Display label
vi: Hiện nhãn hàng
