Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Position
lv: Pozīcija

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete
