Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Position
cs: Pozice

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Back To Top adds a button that hovers in the bottom of your screen and allow users to smoothly scroll up the page using jQuery.
cs: Modul Zpět nahoru přidá (s pomocí knihovny jQuery) na stránku  tlačítko, které se nachází ve spodní části obrazovky a umožňuje uživatelům hladce posunout stránku zpět nahoru.
