Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Position
el: Θέση

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου
