Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Position
eo: Loko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Display label
eo: Vidigita etikedo
