Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Position
eu: Kokapena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi
