Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Display label
fa: عنوان نمایشی
