Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Display label
fr: Afficher le libellé

en: Opacity
fr: Opacité

en: middle
fr: milieu
