Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság
