Scroll To Top Button Page (2.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: middle
lt: Per vidurį

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų

en: Sroll to top button position
lt: Prasukti į viršų mygtuko padėtis

en: Enable on administration theme.
lt: Įgalinti administravimo aplinkoje

en: Enable scroll to top button on administartion theme.
lt: Įgalinti prasukimo mygtuką administravimo aplinkoje
