Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Position
nl: Positie

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: middle
nl: midden
