Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Back To Top adds a button that hovers in the bottom of your screen and allow users to smoothly scroll up the page using jQuery.
sv: Tillbaka överst lägger till en knapp som svävar längst ned på din skärm och låter dig mjukt skrolla upp sidan genom att använda jQuery.
