Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Position
tr: Konum

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Display label
tr: Görünen etiket
