Scroll To Top Button Page (2.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Position
uk: Позиція

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Display label
uk: Мітка для показу

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: middle
uk: середина

en: Scroll to top
uk: Прокручування нагору

en: Sroll to top button position
uk: Розташування кнопки "Нагору"

en: Button background color on mouse over default #777777
uk: Колір тла при наведенні курсору миші за замовчуванням #777777

en: Display "BACK TO TOP" text under the button
uk: Показувати під кнопкою текст "НАГОРУ"

en: Enable on administration theme.
uk: Увімкнути на адміністративних темах

en: Enable scroll to top button on administartion theme.
uk: Увімкнути прокручування нагору на адміністративних темах

en: label displayed in scroll to top link, default "Back to top".
uk: Текст, показуваний в посиланні кнопки прокрутки нагору, за  замовчуванням "Нагору".

en: Background color on mouse out.
uk: Колір тла без наведення курсору миші.
