Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Heading
lt: Antraštė
