Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Heading
fa: عنوان

en: Paragraph
fa: فقره
