Scroll to topic (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Paragraph
pt: Parágrafo
