Scroll To Top Button (1.1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ
