Scroll To Top Button (2.1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ
