Scrollama (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Example:
vi: Ví dụ:
