Scrollbar (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: yes
cy: ie

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: no
cy: na

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not installed
cy: Heb ei osod
