Scrollbar (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Settings
he: הגדרות

en: no
he: לא

en: Configuration
he: הגדרות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות
