Scrollbar (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: yes
id: ya

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Settings
id: Pengaturan

en: no
id: tidak

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang
