Scrollbar (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: yes
ja: はい

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Settings
ja: 設定

en: no
ja: いいえ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Not installed
ja: 未インストール

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト
