Scrollbar (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
