Scrollbar (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: yes
oc: òc

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Settings
oc: Paramètres

en: no
oc: non

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
