Scrollbar (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: yes
ro: da

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Settings
ro: Setări

en: no
ro: nu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre
