Scrollbar (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: no
ta: இல்லை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
