Scrollbar (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: yes
uk: так

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Settings
uk: Налаштування

en: no
uk: ні

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: before
uk: перед

en: after
uk: після

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Scrollbar
uk: Смуга прокрутки

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
