Scrollbar (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: yes
ast: Sí

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Settings
ast: Preferencies

en: no
ast: non

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
